2024-04-28

Студенти та випускники університету стали переможцями Чемпіонату Європи з параплавання

Студенти та випускники факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» у складі національної збірної України стали переможцями Чемпіонату Європи з параплавання серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату, порушеннями зору, що відбувався на Мадейрі.

У період з 21 по 28 квітня 2024 року національна збірна команда України з параплавання серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату, порушеннями зору, вадами розумового та фізичного розвитку вдало виступила на змаганнях Чемпіонату Європи, який проходив на Мадейрі.

На турнірі результативно виступили полтавські спортсмени, серед яких студенти та випускники факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», які продемонстрували відмінну фізичну форму та результати наполегливих тренувань на дистанціях 50, 100 та 200 метрів різними техніками.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» на спортивному турнірі представляли:

2 місце- 200м вільний стиль.

До успішних виступів спортсменів підготували досвідчені тренери Ілля Калайда та Галина Бойко.

Загалом за результатами змагань національна збірна команда України посіла друге загальнокомандне місце, у скарбничці почесних нагород спортсменів - 21 золота, 26 срібних та 21 бронзова медалі.

Вітаємо переможців, пишаємося та зичимо нових вагомих здобутків на спортивному Олімпі!

Нагадаємо, раніше спортсмени політехніки стали абсолютними чемпіонами Кубку України з параплавання.

Нещодавно викладач університету став переможцем Всеукраїнського турніру з карате, а студент політехніки став золотим призером Чемпіонату Швейцарії з кіокушин карате WKB.